lek. Jakub Skowroński

Chirurg

Jakub Skowroński - ZnanyLekarz.pl

Jakub Skowroński specjalista chirurgii ogólnej

W 2014r ukończyłem kierunek lekarski na Wydziale Wojskowo-Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na którym poza nauką, zajmowałem się działalnością w akademickim związku sportowym a także reprezentowaniem uczelni w ogólnopolskich zawodach sportowych w narciarstwie alpejskim i siatkówce.

Swój roczny staż podyplomowy odbyłem w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. Barlickiego w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne ukończyłem w Pabianickim Centrum Medycznym w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej. Uczestniczę w licznych dodatkowych kursach i szkoleniach związanych z moją specjalizacją , których potwierdzeniem są certyfikaty towarzystw naukowych.
Doświadczenie zdobywałem pracując w szpitalach w Niemczech, do których wyjeżdżałem co wakacje w czasie studiów. Zdałem międzynarodowy certyfikat znajomości języka niemieckiego Goethe Instytut na poziomie B2.

Moi pacjenci są zawsze leczeni zgodnie z najnowszymi wytycznymi i standardami postępowań polskich i światowych towarzystw naukowych a także najświeższych publikacji naukowych.
Zajmuje się wszelkimi schorzeniami jamy brzusznej, przewodu pokarmowego, przewlekłymi ranami, stopami cukrzycowymi, jak również wystawię receptę czy zwolnienie ZUS ZLA.
Egzamin specjalizacyjny z chirurgii ogólnej zdałem w 2021r. z wynikiem dobrym

Do leczenia ran i odleżyn używam terapii podciśnieniowej urządzeniami firmy Hartmann – VivanoTec VAC.

Leczone choroby

Specjalizuję się w chirurgii ogólnej.

Moi pacjenci są zawsze leczeni zgodnie z najnowszymi wytycznymi i standardami postępowań polskich i światowych towarzystw naukowych. Jako chirurg realizujący prywatnie domowe wizyty stawiam na indywidualne podejście do pacjenta z zastosowaniem najnowszych leków i opatrunków. Proces leczenia dokumentuję elektronicznie wraz ze zdjęciami, celem obiektywnej oceny leczenia np. przy długotrwałym leczeniu przewlekłych ran pooperacyjnych.

Dojeżdżam do pacjentów na terenie Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego i okolic.

Wizyta domowa oszczędza niepotrzebnego stresu i zapewnia komfort psychiczny osobie chorej, potrzebującej pomocy. Nie trzeba czekać w kolejkach do gabinetu, w towarzystwie innych chorych. To optymalne rozwiązanie dla każdego, kto nie ma czasu lub możliwości dotarcia do gabinetu albo znajduje się w nagłej potrzebie i wymaga szybkiego wsparcia chirurga. Proponuję wizyty domowe prywatnie w szczególności chorym o intensywnych dolegliwościach, osobom starszym czy z niepełnosprawnościami, bo w ich przypadku podróż do kliniki jest często wręcz niemożliwa ze względu na fizyczne ograniczenia.

Chirurg w Łodzi - wizyty domowe prywatnie

Dysponuję odpowiednimi narzędziami, medykamentami i innym niezbędnym wyposażeniem, które pozwala na szybką diagnostykę różnych stanów chorobowych i podjęcie działań leczniczych, o ile jest to możliwe bezpośrednio podczas wizyty domowej w Łodzi lub okolicach, gdzie prowadzę swoją praktykę. Ponieważ jako chirurg pomogłem wielu osobom, którzy zmagali się z rozmaitymi przypadłościami, wiem, jak postępować w przypadku najróżniejszych problemów zdrowotnych.

Podejmuję się opieki nad pacjentem niezależnie od przyczyny, specyfiki i stopnia intensywności jego dolegliwości. Świadczę usługi medyczne zarówno na rzecz młodych osób, które zmagają się z ciężkim przebiegiem sezonowych infekcji, jak i starszych pacjentów wymagających znacznie szerszej diagnostyki i precyzyjniejszej, bardziej specjalistycznej kuracji prawidłowo dostosowanej do ich kondycji i organizmu. Wizytę domową chirurga prywatnie w Łodzi można zamówić przez cały tydzień, włącznie z sobotą i niedzielą.

Po ustaleniu rozpoznania i zaplanowaniu leczenia udzielam wyczerpującej i pełnej informacji związanej z danym schorzeniem. Po wizycie utrzymuję telefoniczny kontakt z pacjentem, celem kontroli postępów leczenia („follow up”).

Na wizytach domowych prywatnie jako chirurg świadczę usługi medyczne:

W razie potrzeby skonsultuję przypadek z innym lekarzem-chirurgiem lub o odmiennej specjalizacji i wystawię skierowanie do leczenia w warunkach szpitalnych.

Umów wizytę z naszym specjalistą