E-recepta online na antybiotyk

z konsultacją lekarską

Skontaktuj się ze mną!

W cenie usługi znajduje się profesjonalna konsultacja lekarska! (Po dokonaniu konsultacji ocenię, czy antybiotyk jest potrzebny i w razie potrzeby wystawię receptę online).

Zadzwoń do mnie!
lek. Aleksander Saliński
tel.: 692 733 446
7 dni w tygodniu od 8.00-20.00
Koszt tylko 99 zł

Wystawienie e-recepty online na antybiotyk oraz inne leki to sposób na uzyskanie błyskawicznej pomocy lekarskiej, bez wychodzenia z domu. Całość usługi prowadzona jest zdalnie, dlatego konsultację z lekarzem odbędziesz błyskawicznie i zaraz po jej zakończeniu zrealizujesz swoją receptę.

Wizyty domowe internistyczne w Łodzi
Aleksander Saliński - ZnanyLekarz.pl

ZOBACZ

Jak działa e-recepta online na antybiotyk?

Krok 1

Zadzwoń do mnie
692 733 446

Krok 2

Zapłać za usługę

Krok 3

Oczekuj na mój telefon

SKORZYSTAJ Z E-RECEPTY ONLINE JUŻ DZISIAJ

Jakie zalety posiada e-recepta online na antybiotyk?

E-recepta jest pełnoprawną receptą, na takiej samej zasadzie jak tradycyjny dokument papierowy. Aby ją otrzymać, nie jest potrzebna Twoja fizyczna wizyta w gabinecie lekarskim. Chcąc zrealizować receptę, nie musisz także posiadać jej w formie papierowej – w aptece musisz podać jedynie swój PESEL i indywidualny czterocyfrowy kod.

Szybka wizyta

Teleporadę możesz umówić w kilka minut, a sama konsultacja trwa około 10 minut – bez wychodzenia z domu.

E-recepta od ręki

Receptę możesz zrealizować od razu po zakończonej teleporadzie, w dowolnej aptece.

Łatwy dostęp

E-receptę znajdziesz w wiadomości e-mail/sms, a także na internetowym koncie pacjenta. Wirtualnej recepty nie można zgubić.

Bezpieczeństwo

Recepta nie jest wypisywana ręcznie, co eliminuje ryzyko błędnego odczytania – otrzymasz dokładnie ten lek, którego potrzebujesz.

Wygoda

Usługę możesz zamówić i opłacić w całości przez internet.

E-recepta na antybiotyk online – kiedy można ją wystawić?

Recepta na antybiotyk online jest wystawiana w każdej sytuacji, kiedy objawy wskazują na infekcję, do której zwalczenia niezbędny jest lek z tej grupy. Ocenę, czy antybiotyk jest potrzebny, przeprowadza każdorazowo lekarz w trakcie konsultacji. 

Konsultacja ma formę teleporady – to wywiad lekarski, w którym pacjent informuje o swoich objawach, historii chorobowej, przyjmowanych wcześniej lekach i innych zagadnieniach koniecznych do postawienia diagnozy. Jeśli lekarz uzna to za zasadne, wystawi e-receptę na antybiotyk. Będziesz mógł ją zrealizować bezpośrednio po wizycie – cała procedura przeprowadzana jest zdalnie.

Ile ważna jest e-recepta na antybiotyk?

Recepta na antybiotyk on-line jest ważna 7 dni. Warto o tym pamiętać, ponieważ czas ten jest istotnie skrócony w porównaniu ze standardową receptą, którą można zrealizować przez 30 dni od daty wystawienia.

Czas, w jakim dokument jest ważny, liczy się od daty konsultacji online (ponieważ to właśnie wtedy lekarz generuje dokument w systemie informatycznym).

Co zrobić, żeby otrzymać e-receptę na antybiotyk?

Tak jak wspomnieliśmy, podstawą do wystawienia e-recepty na antybiotyk i inne leki jest konsultacja lekarska, również w formie online. Na e-wizytę możesz umówić się telefonicznie lub przez formularz kontaktowy widoczny po prawej stronie. Rejestracja zajmuje maksymalnie kilka minut i odbywa się całkowicie zdalnie – za usługę możesz zapłacić szybkim przelewem. Następnym krokiem jest umówienie się na odpowiadający Ci termin i przeprowadzenie teleporady.

Sama konsultacja przebiega w miłej, niekrępującej atmosferze. Podczas teleporady otrzymasz również odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania oraz komplet zaleceń, które pozwolą Ci szybko powrócić do zdrowia.

W jakich sytuacjach wskazany jest antybiotyk?

Wskazaniem do zastosowania antybiotyku jest najczęściej infekcja o podłożu bakteryjnym. W przypadku lżejszych infekcji ten rodzaj leku nie zawsze jest wskazany. O tym, czy wdrożyć antybiotyk, każdorazowo decyduje lekarz. W trakcie e-konsultacji w naszej klinice możesz liczyć na empatyczny kontakt i dokładną analizę Twojego przypadku – nasz lekarz przepisze Ci lek z troską o Twoje bezpieczeństwo i komfort.

Jak długo trzeba czekać na e-receptę na antybiotyk?

Na e-receptę nie trzeba czekać – zostaje wystawiona w trakcie konsultacji lekarskiej online i jest od razu dostępna dla pacjenta. Generujemy ją przez system teleinformatyczny zintegrowany z systemami Ministerstwa Zdrowia, dlatego dokument jest natychmiast widoczny w systemie, z którego korzystają apteki.

 

Pacjent tuż po zakończonej konsultacji otrzymuje w wiadomości sms lub e-mail specjalny kod składający się z 4 cyfr – wystarczy go podać wraz z numerem PESEL, aby zrealizować swoją receptę.

Ile kosztuje e-recepta online?

Konsultacja lekarska i wystawienie e-recepty na antybiotyk kosztuje w naszej klinice jedynie 99 zł. Aby zamówić usługę, wystarczy, że do nas zadzwonisz lub wypełnisz formularz na stronie internetowej. Pamiętaj, że lekarz przepisze Ci antybiotyk tylko wtedy, gdy będzie koniecznie – po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu odnośnie stanu zdrowia.

ZAMÓW E-RECEPTĘ ONLINE

Wypełnij formularz i zapłać online

Usługa e-recepty realizowana jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Wybierz usługę

Wybierz formę płatności


 

Do zapłaty: 99zł