Recepta on-line na tabletki antykoncepcyjne

Potrzebujesz recepty online na leki antykoncepcyjne? Możesz ją otrzymać szybko i bez wychodzenia z domu.

Skontaktuj się ze mną!

lek. Aleksander Saliński
tel.: 692 733 446

Jesteśmy dostępni w każdy dzień tygodnia

Od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00-20:00.

Koszt tylko 59 zł

Zapraszamy pacjentki, które chcą przedłużyć receptę na wcześniej przyjmowane leki antykoncepcyjne lub też potrzebują innej konsultacji lekarskiej związanej z antykoncepcją. Cała procedura odbywa się zdalnie – zarówno wizyta, jak i samo wystawienie e-recepty. Pozwala to zakupić potrzebne leki bardzo szybko, a kontakt z lekarzem i formalności odbyć bez konieczności wychodzenia z domu – również popołudniami i w weekendy.

Wizyty domowe internistyczne w Łodzi
Aleksander Saliński - ZnanyLekarz.pl

ZOBACZ

Jak działa recepta na antykoncepcję online?

Krok 1

Zadzwoń do mnie 692 733 446

Krok 2

Zapłać za usługę

Krok 3

Oczekuj na mój telefon

Recepta online – antykoncepcja

Tabletki antykoncepcyjne to jedna z najczęściej wybieranych form zapobiegania ciąży. Leki te są dostępne wyłącznie na receptę, i aby były skuteczne, należy przyjmować je regularnie. Systematyczność jest kluczowym składnikiem powodzenia terapii, dlatego nie można pozwolić sobie na przerwy w zażywaniu przepisanych wcześniej leków. 

 

Dla bezpieczeństwa pacjentki, wystawienie recepty należy każdorazowo poprzedzić konsultacją lekarską. Niestety czas oczekiwania na stacjonarną wizytę w przychodni jest często bardzo długi. Rozwiązaniem może być zdalna konsultacja lekarska w naszej klinice

 

Konsultacja online trwa zwykle nie dłużej niż kilkanaście minut. Podczas rozmowy lekarz zapyta o dotychczas stosowane leki antykoncepcyjne, częstotliwość ich przyjmowania oraz ewentualne niepokojące objawy. Jeśli nie będzie przeciwwskazań, pacjentka otrzyma e-receptę. Wizyta on-line dotyczy często przedłużenia recepty na antykoncepcję (leki przyjmowane już wcześniej) – istnieje możliwość wystawienia recepty ważnej przez cały rok.

Jak działa wypisanie e-recepty na leki antykoncepcyjne?

E-recepta w praktyce nie różni się od recepty tradycyjnej (upoważnia do zakupu leków na takich samych zasadach). Jedyną różnicą jest jej wirtualna forma. Recepta online wystawiana jest przez lekarza za pomocą specjalnego oprogramowania zsynchronizowanego z systemami Ministerstwa Zdrowia. Dokument ten można pobrać z internetowego konta pacjenta, pacjent otrzymuje ją także mailowo i/lub przez sms. 

 

E-receptę można pobrać ponownie w przypadku zagubienia jego wydrukowanej formy. Wydruk nie jest zresztą potrzebny – w aptece wystarczy podać swój numer PESEL i czterocyfrowy kod przypisany do danej recepty. Recepta na tabletki antykoncepcyjne online jest ważna od razu po wystawieniu, dlatego można ją zrealizować bezpośrednio po konsultacji lekarskiej w naszej klinice.

E-recepta na tabletki antykoncepcyjne – teleporada online 

Recepta na antykoncepcję online może dotyczyć przedłużenia wcześniej branych leków lub wypisania nowych. Może być wystawiona podczas tradycyjnej wizyty, a także w trakcie konsultacji online, czyli teleporady. Teleporada jest legalną, aprobowaną przez Ministerstwo Zdrowia formą wizyty. Jest to bardzo wygodnie rozwiązanie, szczególnie w sytuacji, gdy pacjent potrzebuje recepty na stale przyjmowane leki lub też nie ma czasu/możliwości pojawić się na wizycie tradycyjnej. Konsultacja (wywiad/rozmowa z lekarzem) prowadzona jest telefonicznie lub online.

 

Teleporada pozwala uzyskać e-receptę na tabletki antykoncepcyjne, jest także okazją do skonsultowania stanu zdrowia z lekarzem.

E-recepta, tabletki antykoncepcyjne – konsultacja awaryjna

Jeżeli zależy Ci na czasie i chcesz szybko uzyskać e-receptę na leki antykoncepcyjne, w tym e-receptę na tabletkę dzień po, zamów szybką konsultację online. 

  1. Zadzwoń do mnie (692 733 446) lub od razu wypełnij krótki formularz na stronie.
  2. Zapłać za wizytę (opłatę możesz wykonać szybkim przelewem).  
  3. Zaczekaj na mój telefon (oddzwonię najszybciej, jak to możliwe).

SKORZYSTAJ Z E-RECEPTY NA ANTYKONCEPCJĘ JUŻ DZISIAJ

E-recepta na tabletki antykoncepcyjne – zalety

E-recepta to wirtualny wariant tradycyjnej recepty – jest tak samo ważny i stanowi pisemne polecenie dla farmaceuty. Recepta on-line na antykoncepcję może być wystawiona w całości zdalnie – bez konieczności wizyty w gabinecie. Zrealizujesz ją bezpiecznie w dowolnej aptece. Wystarczy, że podasz swój PESEL oraz indywidualny kod odbioru.

Szybka realizacja

E-receptę otrzymasz bezpośrednio po konsultacji lekarskiej (internetowej/telefonicznej).

Wygoda

Konsultację umówisz w kilka chwil i opłacisz ją on-line. Receptę otrzymasz bez wychodzenia z domu.

Łatwy dostęp

Receptę otrzymasz w kilku formach – w wiadomości e-mail i SMS. Znajdziesz ją także na internetowym koncie pacjenta (IKP).

Bezpieczeństwo

Zapewniamy ochronę danych, poufność i zabezpieczony dostęp do e-recepty.

Sprawny kontakt

Wystarczy, że zamówisz e-receptę na antykoncepcję przez nasz formularz, a my oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

ZAMÓW E-RECEPTĘ

Wypełnij formularz i zapłać online

Usługa e-recepty realizowana jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Imię
Nazwisko
Email
Telefon

Wybierz usługę


Wybierz formę płatności


Do zapłaty: 59zł