Potrzebujesz recepty, bez wychodzenia z domu?

Skontaktuj się i otrzymaj e-receptę lub przedłużenie leków z refundacją.

Zadzwoń do mnie!
lek. Aleksander Saliński
tel.: 692 733 446
7 dni w tygodniu od 7.00-23.00
Koszt tylko 59 zł

Wizyty domowe internistyczne w Łodzi
Aleksander Saliński - ZnanyLekarz.pl

ZAMÓW E-RECEPTĘ

Wypełnij formularz i zapłać online

Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Wybierz usługę  

Do zapłaty: 59zł

 

ZOBACZ

Jak działa e-recepta?

Krok 1

Zadzwoń do mnie
692 733 446

Krok 2

Zapłać za usługę

Krok 3

Oczekuj na mój telefon

SKORZYSTAJ Z E-RECEPTY JUŻ DZISIAJ

Jakie zalety posiada e-recepta?

e‑Recepta to elektroniczna wersja tradycyjnej recepty i jest obecnie główną obowiązującą formą wystawiania recept przez lekarzy.Do wystawienia e Recepty nie jest konieczna osobista wizyta u lekarza czy w przychodni – można ją uzyskać także bez wychodzenia z domu w trakcie teleporady.

Bezpieczeństwo

szanse na zgubienie recepty są niewielkie w porównaniu do tradycyjnej recepty;

Wygoda

by otrzymać e Receptę nie musisz wychodzić z domu wystarczy, że opłacisz eReceptę online

Oszczędnośc czasu

istnieje możliwość wystawienia recepty ważnej cały rok

Różne formy

e⁢Receptę otrzymasz jako SMS, e⁢mail lub dostęp w Internetowym Koncie Pacjenta

Czytelność

brak ryzyka, że przez problem z rozczytaniem otrzymasz inny lek niż został Ci przepisany.

Korzyści e-Recepty przez internet

Zdalne wypisanie recepty przez Internet to szczególnie dobre rozwiązanie dla pacjentów z postawioną diagnozą i przepisanymi lekami, które się skończyły. W takiej sytuacji nie ma potrzeby osobistej konsultacji i całkowicie bezpiecznie można wszystko załatwić online. Również osoby starsze, mieszkające z dala od miasta i pozbawione możliwości dojazdu, często wykorzystują receptę przez Internet. Także w nagłych sytuacjach, gdy potrzebne są leki w godzinach zamknięcia stacjonarnych gabinetów lekarskich, tego rodzaju zdalna usługa jest świetnym wyjściem. Zapraszamy do kontaktu pacjentów z chorobami rzadkimi i intymnymi, którzy wolą zachować pełną prywatność podczas konsultacji.

E-recepta przez internet dokument

E-recepta przez Internet to w pełni respektowany dokument w formie elektronicznej spełniający wymogi ustawowe. Dzięki temu można ją zrealizować w każdej aptece działającej w Polsce, o ile dany lek jest dostępny. W tym celu wystarczy podać czterocyfrowy kod wysłany e-mailem, jako wiadomość SMS lub znajdujący się na Internetowym Koncie Pacjenta, podając go w aptece podczas zakupu wraz z numerem PESEL należącym do Ciebie albo innej osoby, dla której wykupujesz lekarstwa. Z e-recepty online możesz skorzystać, nawet jeśli nie masz IKP. Jeżeli natomiast je posiadasz, informacje na temat wystawionego dokumentu będą w nim cały czas dostępne.

Jak działa e-recepta przez Internet

Przepisy ustanawiające możliwość udzielania zdalnych porad medycznych zamiast tradycyjnych, osobistych wizyt u lekarza POZ weszły w życie pod koniec 2019 r. Podczas takiej konsultacji odbywa się szczegółowy wywiad, w trakcie którego wystawia się receptę przez Internet. Możesz mieć pewność w pełni indywidualnego podejścia nakierowanego na Twoje potrzeby i oczekiwania jako pacjenta. Teleporada to legalna, regulowana prawnie i aprobowana przez Ministerstwo Zdrowia, lekarzy oraz specjalistów od służby zdrowia forma wizyty, podczas której lekarz wypisuje również receptę.

Usługa jest wygodna i dostosowana do Twoich wymagań. Podczas rozmowy lekarz wsłuchuje się w Twoje potrzeby i wypisuje e-receptę online na wybrany lek. Umawiamy się na dogodny termin, po czym dzwonimy do Ciebie i przeprowadzamy teleporadę. Służymy wsparciem i jeśli istnieje taka konieczność, pomagamy w podjęciu optymalnych decyzji dotyczących leczenia, diagnostyki, rehabilitacji czy innych czynności, które pozwalają Ci na skuteczne zadbanie o zdrowie.