E-recepta online - Recepta przez internet

Potrzebujesz recepty bez wychodzenia z domu?

Skontaktuj się i otrzymaj e-receptę lub przedłużenie leków z refundacją.

Zadzwoń do mnie!
lek. Aleksander Saliński
tel.: 692 733 446
7 dni w tygodniu od 8.00-20.00
Koszt tylko 59 zł

Zachęcamy pacjentów, których interesuje szybka i bezpieczna recepta online na przyjmowane leki do kontaktu z naszą kliniką. Wszelkie procedury przeprowadzamy zdalnie przez Internet oraz telefonicznie, co maksymalnie skraca ich czas i pozwala na uzyskanie błyskawicznego dostępu do wymaganych medykamentów w dowolnej aptece i w pełni bezpieczny, legalny sposób.

Wizyty domowe internistyczne w Łodzi
Aleksander Saliński - ZnanyLekarz.pl

ZOBACZ

Jak działa e-recepta?

Krok 1

Zadzwoń do mnie
692 733 446

Krok 2

Zapłać za usługę

Krok 3

Oczekuj na mój telefon

SKORZYSTAJ Z E-RECEPTY JUŻ DZISIAJ

Jakie zalety posiada e-recepta?

e‑Recepta to elektroniczna wersja tradycyjnej recepty i jest obecnie główną obowiązującą formą wystawiania recept przez lekarzy. Do wystawienia e-Recepty nie jest konieczna osobista wizyta u lekarza czy w przychodni – można ją uzyskać także bez wychodzenia z domu w trakcie teleporady.

Oszczędnośc czasu

istnieje możliwość wystawienia recepty ważnej cały rok

Różne formy

e⁢-Receptę otrzymasz jako SMS, e⁢-mail lub dostęp w Internetowym Koncie Pacjenta

Bezpieczeństwo

szanse na zgubienie recepty są niewielkie w porównaniu do tradycyjnej recepty

Wygoda

by otrzymać e-Receptę nie musisz wychodzić z domu wystarczy, że opłacisz e-Receptę online

Czytelność

brak ryzyka, że przez problem z rozczytaniem otrzymasz inny lek niż został Ci przepisany

Korzyści e-Recepty przez internet

Zdalne wypisanie przez lekarza recepty przez Internet to szczególnie dobre rozwiązanie dla pacjentów z postawioną diagnozą i przepisanymi lekami, które się skończyły. W takiej sytuacji nie ma potrzeby osobistej konsultacji i całkowicie bezpiecznie można wszystko załatwić online. Specjalista zna historię choroby i orientuje się w stanie pacjenta, dlatego z miejsca może przepisać odpowiednie medykamenty. Również osoby starsze, mieszkające z dala od miasta i pozbawione możliwości dojazdu, często wykorzystują receptę przez Internet. Także w nagłych sytuacjach, gdy potrzebne są leki w godzinach zamknięcia stacjonarnych gabinetów lekarskich, tego rodzaju zdalna usługa jest świetnym wyjściem. Zapraszamy do kontaktu pacjentów z chorobami rzadkimi i intymnymi, którzy wolą zachować pełną prywatność podczas konsultacji.

E-recepta przez internet dokument

Wystawiana przez lekarzy zatrudnionych w naszej klinice e-recepta przez Internet to w pełni respektowany dokument w formie elektronicznej spełniający wymogi ustawowe. Spełnia on wszystkie wymagania jak standardowa recepta wydawana w trakcie osobistej wizyty w gabinecie lekarskim i ma identyczny status. Dzięki temu można ją zrealizować w każdej aptece działającej w Polsce, o ile dany lek jest dostępny. W tym celu wystarczy podać czterocyfrowy kod wysłany e-mailem, jako wiadomość SMS lub znajdujący się na Internetowym Koncie Pacjenta, podając go w aptece podczas zakupu wraz z numerem PESEL należącym do Ciebie albo innej osoby, dla której wykupujesz lekarstwa.

Z e-recepty online możesz skorzystać, nawet jeśli nie masz IKP. Jeżeli natomiast je posiadasz, informacje na temat wystawionego dokumentu będą w nim cały czas dostępne. To wyjątkowo wygodne, bezpieczne i szybkie rozwiązanie, z którego warto korzystać, jeżeli osobista konsultacja lekarska nie jest niezbędna. Wydawana przez Internet recepta online przynosi pozytywne skutki dla pacjenta, ponieważ pozwala mu oszczędzić czas, pieniądze i nerwy na dojazdach. Zamiast marnować cenne godziny na dotarcie do gabinetu wystarczy do nas zadzwonić. Sprawne uzyskanie recepty na różne leki jest możliwe – wypisujemy ją także na tabletki antykoncepcyjne.

Jak działa e-recepta przez Internet

Przepisy ustanawiające możliwość udzielania zdalnych porad medycznych zamiast tradycyjnych, osobistych wizyt u lekarza POZ weszły w życie pod koniec 2019 r. Wprowadzono je w związku z ogłoszeniem w Polsce stanu epidemii, jednak przyjęły się na stałe i już wiadomo, że pozostaną z nami również po jej zakończeniu ze względu na liczne korzyści z tego wynikające zarówno dla pacjentów, jak i całego systemu ochrony zdrowia. Podczas takiej zdalnej konsultacji odbywa się szczegółowy wywiad, w trakcie którego wystawia się receptę przez Internet na podstawie uzyskanych informacji na temat choroby i stanu zdrowia. Możesz mieć pewność w pełni indywidualnego podejścia nakierowanego na Twoje potrzeby i oczekiwania jako pacjenta. Teleporada to legalna, regulowana prawnie i aprobowana przez Ministerstwo Zdrowia, lekarzy oraz specjalistów od służby zdrowia forma wizyty, podczas której lekarz wypisuje również receptę.

Dysponujemy zsynchronizowanym z zewnętrznymi, ministerialnymi systemami oprogramowaniem, dlatego wszystkie dokumenty wydawane przez naszą klinikę są dostępne również na Internetowym Koncie Pacjenta, więc można uzyskać do nich wgląd w dowolnym momencie. Korzystanie z e-recepty online jest wygodne także dla farmaceuty, który zajmuje się jej realizacją w aptece. Zamiast często nieczytelnych nazw leków otrzymuje on bowiem do dyspozycji zestandaryzowany, cyfrowy dokument z odpowiednio zapisanymi informacjami, co skraca czas i daje pewność wydania prawidłowego leku. Znika również ryzyko zgubienia papierowego kwitka, ponieważ e-receptę online można w każdym momencie wydrukować z Internetowego Konta Pacjenta.
Usługa jest wygodna i dostosowana do Twoich wymagań. Podczas rozmowy lekarz wsłuchuje się w Twoje potrzeby, dowiaduje się więcej o chorobie i stanie zdrowia, co daje mu podstawę, aby wypisać e-receptę online na wybrany lek. Umawiamy się na dogodny termin, po czym dzwonimy do Ciebie i przeprowadzamy teleporadę. Służymy wsparciem i jeśli istnieje taka konieczność, pomagamy w podjęciu optymalnych decyzji dotyczących leczenia, diagnostyki, rehabilitacji czy innych czynności, które pozwalają Ci na skuteczne zadbanie o zdrowie. Pozostajemy do dyspozycji i zachęcamy do kontaktu w razie potrzeby!

ZAMÓW E-RECEPTĘ

Wypełnij formularz i zapłać online

Usługa e-recepty realizowana jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Wybierz usługę

Wybierz formę płatności


 

Do zapłaty: 59zł