E-recepta w 5 min

Potrzebujesz e-recepty w 5 minut bez wychodzenia z domu?

Skontaktuj się i otrzymaj e-receptę w 5 minut online lub przedłużenie leków z refundacją.

Zadzwoń do mnie!
lek. Aleksander Saliński
tel.: 692 733 446
7 dni w tygodniu od 8.00-20.00
Koszt tylko 59 zł

Naszym pacjentom oferujemy możliwość konsultacji lekarskiej w formie teleporady oraz błyskawiczne wystawienie e-recepty. 

Receptę elektroniczną możesz zrealizować od razu po zakończeniu wizyty online, w każdej aptece, niezależnie od lokalizacji. Nie jest również potrzebne drukowanie recepty i posiadanie jej w żadnej innej fizycznej formie. Pacjent otrzymuje specjalny 4-cyfrowy kod, który wystarczy podać podczas realizacji dokumentu. Nasze e-recepty wystawiamy do 5 minut po zakończeniu wizyty.

 
Wizyty domowe internistyczne w Łodzi
Aleksander Saliński - ZnanyLekarz.pl

ZOBACZ

Jak zamówić e-receptę w 5 minut?

Krok 1

Zadzwoń do mnie
692 733 446

Krok 2

Zapłać za usługę

Krok 3

Oczekuj na mój telefon

SKORZYSTAJ Z E-RECEPTY ONLINE JUŻ DZISIAJ

Dlaczego warto wybrać e-receptę w 5 minut?

Recepta elektroniczna, której wystawienie poprzedza teleporada to sposób na szybkie uzyskanie pomocy medycznej, bez wychodzenia z domu. To również niezastąpione rozwiązanie w sytuacjach awaryjnych. Na przykład wtedy, gdy kończy Ci się zapas leków, które przyjmujesz na stałe.

Recepta z dowolnego miejsca

Gdziekolwiek jesteś, możesz skontaktować się z naszymi lekarzami i otrzymać receptę na potrzebne leki.

Błyskawiczna realizacja – recepta w 5 minut

Recepta wystawiana jest bezpośrednio po e-wizycie i możesz ją zrealizować od razu.

Bezpieczeństwo

W przeciwieństwie do papierowej recepty, tej elektronicznej nie można zgubić, nie jest ona również widoczna dla niepowołanych osób.

Łatwy dostęp

E-receptę oraz kod odbioru otrzymasz w wiadomości sms lub e-mail. Możesz ją także pobrać ze swojego internetowego pacjenta.

Usługa w całości zdalnie

Umówienie wizyty, konsultację lekarską, opłaty i formalności prowadzimy w całości internetowo.

W jakich sytuacjach można otrzymać e-receptę?

Recepta elektroniczna jest wystawiana w każdej sytuacji, gdy lekarz, po zapoznaniu się z historią choroby i zgłaszanymi objawami, zaleci pacjentowi przyjmowanie leku dostępnego wyłącznie na receptę. Może być to nowy lek (np. jeśli objawy wskazują na konieczność wystawienia antybiotyku) lub też kontynuacja wcześniejszego leczenia (np. leki obniżające ciśnienie, przeciwcukrzycowe, antykoncepcyjne oraz inne). 

W ramach naszej usługi e-recepta w 5 minut przeprowadzana jest teleporada, czyli wizyta lekarska on-line. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pacjentów i wystawiamy recepty odpowiedzialnie – zawsze poprzedza to rozmowa z lekarzem.

 

Jak umówić się na wizytę z e-receptą w 5 min?

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub zarezerwować wizytę za pomocą formularza na stronie. Zarówno umówienie wizyty, jak i płatność możemy przeprowadzić całkowicie online. Sama konsultacja lekarska i otrzymanie e-recepty nie wymaga od Ciebie wychodzenia z domu. Jeśli masz dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiemy – zapraszamy do kontaktu!

Gwarantujemy profesjonalną konsultację lekarską, w miłej atmosferze, na której uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania. Cena usługi „e-recepta w 5 minut” (konsultacja lekarska online + wystawienie recepty) to tylko 59 zł.

Jak długo ważna jest recepta online?

Standardowo e-recepta jest ważna 30 dni. Wyjątkiem jest recepta na antybiotyk, którą należy zrealizować w ciągu 7 dni od daty wystawienia.

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania odnośnie elektronicznej recepty.

Czy e-recepta w 5 minut działa?

Oczywiście. E-recepta w 5 minut to po prostu elektroniczny odpowiednik papierowej wersji. Różni się tylko tym, że jest wystawiana on-line. Pacjent po wystawieniu otrzymuje kod odbioru SMS-em, e-mailem. Jest także dostępna na Indywidualnym Koncie Pacjenta.

Jak kupić e-receptę w 5 minut?

To bardzo proste. Zadzwoń pod nr 692 733 446 lub wypełnij formularz, opłać usługę przelewem i oczekuj na telefon od lekarza.

Jaki jest koszt e-recepty?

E-recepta kosztuje tylko 59 zł. Wypełnij nasz formularz lub zadzwoń pod nr 692 733 446.

Jak działa recepta na telefon?

E-recepta na telefon działa tak samo, jak jej e-mailowa wersja. Otrzymujesz SMS-em kod uprawniający do zakupu leków.

Jak skorzystać z e-recepty?

Pacjent może zrealizować e-receptę wystawioną online, wybierając jeden z trzech oferowanych sposobów. Pierwszy z nich wspomniany przez nas wcześniej wymaga podania farmaceucie czterocyfrowego kodu (otrzymanego w wiadomości SMS, e-mail lub na IKP), a następnie potwierdzenia tożsamości przy użyciu numeru PESEL. Drugi sposób umożliwia wykupienie recepty na podstawie okazania pliku PDF na urządzeniu mobilnym z kodem, który następnie skanuje i weryfikuje farmaceuta w aptece. Ostatnia możliwość skorzystania z e-recepty obliguje do wydrukowania dokumentu dostępnego na Internetowym Koncie Pacjenta, a następnie okazania go farmaceucie.

 

Czy można otrzymać receptę online bez konsultacji?

Nie można otrzymać e-recepty online bez konsultacji medycznej. W przypadku pacjentów, którzy są w trakcie leczenia i stosują określone leki, czas konsultacji online jest skrócony do niezbędnego minimum. To wygodne rozwiązanie dla kobiet stosujących antykoncepcję hormonalną oraz pozostałych osób, które ze względu na rodzaj przypadłości są zobowiązane stale przyjmować leki wspomagające ich samopoczucie i zachowanie dobrego zdrowia.

Czy podczas konsultacji online lekarz wystawi e-receptę refundowaną?

Uzyskanie e-recepty refundowanej jest możliwe w trakcie konsultacji online po dostarczeniu odpowiedniej dokumentacji. Pacjenci, którzy otrzymali prawo do refundacji wybranego leku, powinni przedstawić rozpoznanie choroby z kodem (ICD-10), a także jeden z dokumentów: zaświadczenie lekarskie, wypis ze szpitala lub sprawozdanie z wizyty lekarskiej w domowej przychodni.

ZAMÓW E-RECEPTĘ ONLINE

Wypełnij formularz i zapłać online

Usługa e-recepty realizowana jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Wybierz usługę

Wybierz formę płatności


 

Do zapłaty: 59zł