Domowe wizyty lekarskie w Łodzi

Domowe wizyty lekarskie w Łodzi

Potrzebują Państwo domowej wizyty lekarza rodzinnego na terenie Łodzi? Potrzebne jest zwolnienie lub recepta? Wystarczy zadzwonić (lekarz internista – 692 733 446, lekarz pediatra – 694 351 296, chirurg – 692 733 446) lub skorzystać z formularza na naszej stronie, aby umówić prywatną wizytę. Zapewniamy dobrą, prywatną opiekę medyczną w przystępnych cenach, również w niedziele i święta. Dojeżdżamy do domu pacjentów w całej Łodzi i okolicach. Podczas wizyty domowej przeprowadzane jest kompleksowe badanie, nasz lekarz rodzinny wystawi receptę, również na leki refundowane, a w razie potrzeby wypisze zwolnienie. Lekarz pediatra, lekarz internista i chirurg są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8–20. 

Konsultacja lekarska w zakresie chorób wewnętrznych, pediatrii oraz medycyny rodzinnej:

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!

7 dni w tygodniu od 8.00-20.00

Wizyty domowe internistyczne w Łodzi

Wizyty domowe internistyczne

Internista: Aleksander Saliński

Nagłe pogorszenie się stanu zdrowia, pilnie potrzebne zwolnienie bądź recepta czy brak możliwości dotarcia do przychodni to nie jedyne sytuacje, w których dobrym pomysłem jest umówić się na domową konsultację z internistą. Lekarz rodzinny przyjedzie do Państwa na prywatną wizytę w możliwie jak najkrótszym czasie – od poniedziałku do niedzieli, na terenie Łodzi i miejscowości położonych do 30 km od centrum Łodzi (koszt dojazdu do domu w cenie wizyty). Nasi lekarze rodzinni i interniści wyróżniają się wysoką empatią i dobrym podejściem do pacjenta, dzięki czemu wizyta domowa i badanie lekarskie nie są w żaden sposób stresujące.

Aleksander Saliński - ZnanyLekarz.pl
Wizyty pediatryczne w Łodzi

Wizyty domowe pediatryczne

Pediatra: Anna Baranowska-Jaźwiecka

Mali pacjenci potrzebują szczególnej opieki, tymczasem wizyta w przychodni i badanie lekarskie w obcym gabinecie to dla dzieci bardzo często duży stres. Prywatna wizyta lekarza rodzinnego i badanie przeprowadzone w domowym zaciszu, przez dobrego i mającego dobre podejście do dzieci pediatrę, pozwala uniknąć płaczu i niepotrzebnych nerwów. Po wizycie możliwa jest bezpłatna, telefoniczna konsultacja z pediatrą przez kolejne 24 h, lekarz wystawia zwolnienia i recepty na leki refundowane. Cena wizyty lekarza rodzinnego to 350 zł od poniedziałku do piątku i 400 zł w soboty, niedziele i święta. Zapraszamy pacjentów z Łodzi i okolic.

Anna Baranowska-Jaźwiecka - ZnanyLekarz.pl

USŁUGI MEDYCZNE DOPASOWANE DO CIEBIE

Dlaczego nasze wizyty domowe w Łodzi?

Najlepsi lekarze

Sprawdzeni specjaliści z ogromnym doświadczeniem i z najlepszą opinią

Szybka realizacja

Wizyty domowe zawsze o wcześniej ustalonej porze i czasie

Komfort wizyty

Dojeżdżamy do Twojego domu, pracy, biura czy hotelu

Przystępne ceny

Profesjonalne usługi medyczne w przystępnych cenach w Łodzi i okolicach

Zapłać online za wizytę domową!